ОГОЛОШЕНО КАМПАНІЮ ПО НАБОРУ ДО РЕЗЕРВУ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ

Шановні колеги!

На підставі постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» від 23 травня 2023 року № 524 оголошена кампанія по набору до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (далі – Резерв відновлення) для працівників ЗВО, випускників освітніх бакалаврських програм, магістрантів, аспірантів, докторантів.

Координаторами експериментального проєкту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Національне агентство України з питань державної служби (далі – НАДС) та Вища школа публічного управління (далі – Вища школа).

Метою створення Резерву відновілення є забезпечення персоналом районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України.

Більш докладна інформація про Резерв відновлення розміщена за посиланням: https://nads.gov.ua/news/rezerv-pratsivnykiv-derzhavnykh-orhaniv-dlia-roboty-na-deokupovanykh-terytoriiakh-ukrainy

Зарахуватися до Резерву відновлення можна на підставі анкети, що заповнюється в електронній формі, реєстраційна форма та анкета розміщені за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua.  

НАДС спільно з Вищою школою для осіб зарахованих до Резерву відновлення проводить на безоплатній основі, підвищення кваліфікації. Зокрема, 03 липня 2024 року стартує проведення освітнього онлайн-марафону «Організація роботи на деокупованих територіях», програма якого розрахована на формування у резервістів практико-орієнтованих вмінь забезпечення процесу реінтеграції звільнених територій та сталого розвитку України. Більш детальну інформацію про освітній марафон можна отримати за посиланням: https://hs.gov.ua/announcements/osvitnij-marafon/

Лист НАЦІОНАЛЬНого АГЕНТСТВа УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ