ОГОЛОШЕНО СТАРТ КОНКУРСУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ НА ТЕМУ: «МОЯ КРАЇНА - МОЯ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

Мета конкурсу: допомогти у формуванні свідомої молоді країни, яка буде мати активну громадянську позицію та зможе представляти інтереси України як на місцевому, так і на національному, а також міжнародному рівні.

До участі запрошуються студенти українських навчальних закладів, учні українських навчальних закладів, громадяни України.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі, необхідно написати статтю на тему: «Моя країна - моя відповідальність». Тема і форма статті довільна, але вона має бути пов’язана з розвитком держави та національної свідомості українців. У своїй роботі можна писати про майбутню відбудову країни та/або сьогоденні виклики, які вимагають реакції від суспільства. Краще підняти один виклик і детально розкрити проблематику, ніж багато, але поверхнево. Усі конкурсні роботи будуть перевірені щодо відповідності вимогам, суддівська колегія визначить переможця. Судді віддаватимуть перевагу роботам написаним з власного досвіду, та ідеям можливим для реалізації у сучасному світі. Нагорода буде перерахована на банківський рахунок переможця.

Готову статтю надіслати на пошту: scholarship@slot.day

Термін подання заявок: з 01.11.2023 р. до 01.04.2024 р.

*організатор залишає за собою право на змінення термінів конкурсу.

Деталі на сторінці: https://slot.day/scholarship