ОНЛАЙН-КУРС «МЕДІАГРАМОТНИЙ СПРОТИВ: БУДУЄМО АРГУМЕНТОВАНІ ДІАЛОГИ»

Запрошуємо Вас пройти два онлайн-курси «Медіаграмотний спротив», за які буде нараховано 15 годин (0.5 кредита ЄКТС) /30 годин (1 кредит ЄКТС) за обидва курси.

Онлайн-курс «Медіаграмотний спротив: будуємо аргументовані діалоги» розроблений в межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

Курс «Медіаграмотний спротив: будуємо аргументовані діалоги» покликаний поглиблювати знання з української мови та застосовувати їх у різних мовленнєвих ситуаціях, розкривати невичерпні скарби рідного слова, формувати грамотну особистість, яка відзначалася б свідомим ставленням до державної мови, високою мовною компетентністю й готовністю здійснювати спротив інформаційним викликам сьогодення.

Кому підійде курс?

  • хто зацікавлений в поглибленні мовленнєвих навичок з української мови і побудові аргументованих діалогів на засадах соціальної толерантності;
  • освітянам, держслужбовцям, студентам, журналістам, громадським діячам та всім активним громадянам України.

Розпочати навчання на курсі можна за посилання: http://surl.li/fsvdl