ОНЛАЙН-ВЕБІНАР «ERASMUS+ FUTURE FOCUSED YOUTH – UKRAINE»

Шановні колеги!

Національне Еразмус+ Агентство в Португалії спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні запрошують Вас взяти участь у вебінарі «EFFY – Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine», що відбудеться 28-29 червня 2023 р. в онлайн форматі.

 

Дводенний захід організовано за плідної співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти та науки України, Salto-Youth Resource Centre, Інформаційним центром Еразмус+ та Європейський корпус солідарності в Україні, Erasmus Student Network Ukraine, EU Neighbour East, Young European Ambassadors, Української Асоціації Молодіжних Рад.

 

Цільова аудиторія: організації та органи влади, що працюють з молоддю, молодіжні лідери, молодіжні працівники, муніципальні молодіжні працівники та тренери з країн членів Програми та з України.

 

Вебінар буде зосереджений на розширенні можливостей Еразмус+ за напрямами KA1, KA2, Європейський корпус солідарності, а також зміцненні потенціалу мережі серед усіх учасників.

Базуючись на цінностях Європейського Союзу (ЄС), вебінар ставить на меті:

  • Дослідити проєкти Еразмус+ як потужний інструмент для поширення солідарності, соціальної інтеграції, активної участі, демократії, толерантності, миру та прав людини.
  • Посилити партнерства між молодіжними організаціями ЄС та України для сприяння Плану відновлення України в молодіжному секторі.
  • Підвищити знання про Програму ЄС Еразмус+ і заохотити учасників використовувати молодіжні проєкти як інструмент для розробки, поширення та впровадження ініціатив на локальному рівні, приділяючи особливу увагу молодим людям, які прибувають в нові країни та нові місцеві громади через складні умови (війна в Україні).

 

Програма вебінару (оновлюється).

Мова вебінару: англійська (переклад не забезпечується).

 

Участь безкоштовна. 

Реєстрація обов’язкова.

Якщо Ви зацікавлені приєднатися до вебінару, просимо заповнити форму для участі за посиланням: https://form.typeform.com/to/yHnMjDX4?typeform-source=erasmusplus.org.ua

Вся додаткова інформація буде надіслана учасникам на вказані під час реєстрації е-пошти.