ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ «ФУНКЦІЇ АРХЕТИПІВ У КОЛЕКТИВНОМУ ДОСВІДІ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ»

Співорганізатори: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; ГО «Наукове товариство Українська школа архетипіки»; Національний університет «Львівська політехніка»; Інститут історії України НАН України

запрошують 11 жовтня 2024 р., 16.30-18.00

на панельну дискусію за темою:

«Функції архетипів у колективному досвіді

Російсько-української війни»

Спікери:

Едуард Афонін, доктор соціологічних наук, професор, академік Української технологічної академії, співзасновник і президент ГО «Наукове товариство Українська школа архетипіки»;

Андрій Мартинов, доктор історичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, співзасновник ГО «Наукове товариство Українська школа архетипіки»;

Ольга Котовська, кандидат філософських наук, доцентка Національного Університету «Львівська політехніка», керівниця міжнародних програм ГО «Інститут кібербезпеки та аналітики» й МБФ «Маленькі перемоги»

Модератор: Костянтин Ладуренко, незалежний дослідник, співзасновник і виконавчий директор ГО «Наукове товариство Українська школа архетипіки», викладач Центру Еймса NASA.

Технічна підтримка: Павло Мельник, незалежний дослідник ГО «Наукове товариство Українська школа архетипіки».

Практикум орієнтований на наукових та науково-педагогічних працівників, магістрантів та аспірантів, що проходять підготовку за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас він станеться у пригоді для публічних службовців та загалом усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її перемоги у російсько-українській війні, оптимістичними планами  повоєнної відбудові країни та зростанні її конкурентоспроможності в сучасному постмодерному світі.

Під час панельної дискусії спікери запропонують аудиторії свої бачення проблемної тематики та обговорять її дискусійні положення.

Основу позицій спікерів складуть авторські ідеї, що їх буде розкрито у грудневому 2024 року випуску французького журналу «Sociétés», присвяченому рамковій проблематиці: «функції архетипів».

Нагадаємо, що це вже друга тема короткочасної онлайн-програми з підвищення кваліфікації публічних службовців у навчальному сезоні 2024-2025. Цю освітню ініціативу започаткували 2023 року Едуард Афонін, доктор соціологічних наук, професор, академік Української технологічної академії, співзасновник і президент ГО «НТ УША» та Ія Дегтярьова, докторка наук з державного управління, професорка кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університету менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Практикум Едуарда Афоніна «Психодіагностика в інтересах ефективності освітнього та публічно-управлінського процесів», який відбувся 20 вересня 2024 року, можна подивитися за покликанням:

https://www.youtube.com/live/s7eXlLs5A6g

Одна з ключових тем минулорічної ОНП увійшла до започаткованої 2023 року ЄС програми «Європейського року навичок».

Панельна дискусія відбудеться онлайн на платформі ZOOM за покликанням: http://www.graf21.org.ua/usarch20241011/  

Бажаючі отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і французької школи архетипіки – паризького Центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписами професорів-засновників французької та української наукових шкіл архетипіки М. Маффесолі й Е. Афоніна, мають зареєструватися до початку заходу за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/1pvjcn2x7l0Jiq9TLrrktx1b0UYPCyrmWnI1SLxHYBFg/edit