ПІДВИЩЕННЯ ПОІНФОРМОВАНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПРО МОЖЛИВОСТІ УЧАСТІ У ДОСЛІДНИЦЬКИХ ТА ІННОВАЦІЙНИХ ПРОГРАМАХ ЄС

Шановні колеги!

Раді Вам повідомити, що ГО Агенція Європейських Інновацій разом з партнерами розпочинає виконання короткотермінового (01.08. ‑ 31.12.2022) проєкту «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС».

Реєстрація через опитувальну анкету
https://aei.org.ua/opituvannya-potreb-v-informacii-pro-doslidnicki-ta-innovacijni-programi-ies/

або тут    https://forms.gle/g5ErG655kD1pYxs88

Проєкт має на меті залучити ширше коло українських організацій до участі у конкурсах дослідницьких та інноваційних програм ЄС через комплекс заходів з інформаційної та консультативної підтримки, а також просування партнерських профілів українських організацій у міжнародних інноваційних мережах та базах. Плануємо разом із активними організаціями ідентифікувати основні бар’єри та труднощі українських організацій щодо підготовки та виконання дослідницьких та інноваційних проєктів у рамках програм ЄС та надати рекомендації ключовим стейкхолдерам України та ЄС.

Основна увага у проєкті буде надаватись конкурсам програми Горизонт Європа, а також дотичних до неї програм, таких як COST, LIFE, Digital Europe, EU4Health та інших.

З детальним описом проєкту Ви можете ознайомитись за посиланням:
https://aei.org.ua/portfolio/pidtrimka-uchasti-u-programah-eu/

Хочемо звернути вашу увагу на сервіси, які проєкт пропонує українським організаціям:

1) Можливість участі у інформаційних та тренувальних заходах. Будуть детально представлені конкурси програм, які відкриті для подання у 2022 році та очікувані конкурси у 2023-2024рр.

2) Надання допомоги в ідентифікації релевантних тематичних конкурсів, формуванні партнерських профілів та їх просуванні у міжнародних інноваційних та дослідницьких мережах.

3) Консультації з різних аспектів підготовки проектних заявок.

4) Спільний пошук рішень подолання труднощів, які виникатимуть в ході підготовки проєктних заявок чи реалізації акцептованих проєктів.

5) Проведення цільових заходів, відповідно до потреб українських організацій.

Всі сервіси проєкту будуть надаватись українським організаціям на безкоштовній основі, за умови виконання реєстраційних процедур.

Стартові тематичні заходи проєкту будуть проведені у другій половині серпня та у вересні 2022 року. Для врахування потреб українських організацій та планування програми заходів просимо заповнити цю анкету.

На першому заході проєкту ми представимо анотований огляд програм ЄС та план дій нашого проєкту. На основі ваших відповідей також сформуємо базовий план і тематику перших заходів проєкту у серпні-вересні 2022р.

Проєкт «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС» фінансується Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріали попередніх проєктів ГО АЄІ доступні за посиланнями:
https://aei.org.ua/projekty

та     https://www.youtube.com/user/AgencyEuropeanInno

Шановні колеги, просимо зареєструватися і взяти участь у цій програмі!