ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ФАХОВИЙ СЕМІНАР ІЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЇ КОРОЇД ТЕТЯНИ ВІКТОРІВНИ

Глибокоповажні колеги!

08 лютого 2024 року на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться фаховий семінар із попередньої експертизи дисертації здобувача наукового ступеня доктора філософії Короїд Тетяни Вікторівниза темою «Управління розвитком творчого потенціалу вчителів української мови і літератури в умовах неформальної освіти» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки».

Час проведення: 15.00-18.00.

Науковий керівник: Махиня Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Фаховий семінар відбудеться за посиланням:

Код доступу: 792440

З повагою кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України