ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ЗАЛУЧЕННЯ ПАРТНЕРІВ ДО СПІВПРАЦІ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОШИРЕННЯ ОПИСІВ ПРОФІЛЮ ОРГАНІЗАЦІЇ»

Шановні колеги!

Запрошуємо 14 березня 2024 з 15:00 до 16:30 на практичний вебінар «Залучення партнерів до співпраці за допомогою поширення описів профілю організації».

Формат практичного вебінару передбачає активну діяльність учасників спільно із експертом, який в ході вебінару представить найбільш ефективні інструменти пошуку партнерів, підготовки і розміщення партнерських профілів та буде надавати час для виконання завдань учасниками та обговорення отриманих результатів.

Мета заходу - сформувати в учасників практичні навички пошуку релевантної інформації про конкурси програм ЄС, формування партнерських профілів на веб-сторінках оголошених конкурсів та на веб-сторінках брокерських та інших подій, які проводяться в ЄС і в Україні.

Практичний вебінар «Залучення партнерів до співпраці за допомогою поширення описів профілю організації» у форматі ZOOM сесії, яка буде транслюватись на Facebook сторінці ГО АЄІ https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 13 березня включно за посиланням: https://forms.gle/aNubMoEoArC7MUqd9 

Детальну інформацію про практичний семінар можна отримати за посиланнями: https://aei.org.ua/

https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Джерело: https://groups.google.com/g/innoaei/c/LEuZmwyKpa4