ПРАКТИКУМ «РИТОРИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПУБЛІЧНОГО СЛУЖБОВЦЯ»

Університет менеджменту освіти НАПН України, ГО «Наукове товариство Українська школа архетипіки», Школа самознавства запрошують 01 листопада 2024 року, 16:30-18.30 (за київським часом) на практикум за темою: «Риторичний інструментарій публічного службовця»

Спікерка: Світлана Бронікова, професорка, докторка наук з державного управління, засновниця Школи самознавства.

Модератор: Костянтин Ладуренко, незалежний дослідник Української школи архетипіки, викладач Центру Еймса NASA.

Технічна підтримка: Павло Мельник, незалежний дослідник Української школи архетипіки.

Практикум сприяє підвищенню професійної ефективності державного службовця, формуючи навички, необхідні для успішної роботи у публічній сфері.

На практикумі слухачі опанують методики, серед яких:

• техніка «приручення страху» перед публічним виступом,
  • структура публічного виступу, універсальність якої учасники перевірять на моделі самопрезентації,
  • алгоритм формування думки,
  • архетипічна метафора як інструмент емоційного й когнітивного впливу на аудиторію.

Практикум стане цінним ресурсом розвитку риторичних навичок, які допоможуть службовцям досягати професійних цілей!

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM: http://www.graf21.org.ua/usarch20241101/

Бажаючі отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і Паризького центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписом професорів М. Маффесолі та Е. Афоніна мають зареєструватися до початку заходу за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1YA4P9uuGl00m7rzFlfhFYOnD3UOXRlhotOUZGujy_-M/edit

Це вже буде четвертий відкритий освітній формат із серії публічних виступів представників Української школи архетипіки в контексті популяризації результатів досліджень УША, які заплановано провести протягом 2024-2025 навчального року. Ініціатива проведення відкритих гостьових лекцій належить УША, зокрема її лідеру Едуарду Афоніну, доктору соціологічних наук, професору, а також кафедрі публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, зокрема Ії Дегтярьовій, доктору наук з державного управління, професору.

Цикл відкритих заходів орієнтований передусім на державних службовців, викладачів, магістрантів та аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас він корисний для наукових та науково-педагогічних працівників суміжних профілів та загалом для усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її перемоги у війні з російською федерацією та розкриттям потенціалу повоєнної відбудови.