Привітання ректора з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Шановні  колеги, здобувачі вищої освіти!

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Прапор України – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. День цієї національної святині – нагода відчути важливість наших досягнень, адже кольори неба і жовтогарячого пшеничного поля якнайкраще підкреслюють велич нашої землі.

Тридцять два роки тому наш народ здобув суверенітет і став господарем рідної землі. Ця подія – результат багатовікової боротьби українського народу за право мати власну державу та особливе свято для кожного українця, коли ми відчуваємо гордість за пройдений Україною шлях.

Випробуванням нашої любові до Батьківщини стали2022 та 2023 роки випробувань та значних втрат. Ворог вирішив відібрати у нас волю, суверенітет та території. Проте у російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. І ми обов’язково переможемо!

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, а на рідній землі – мир! Від кожного з нас залежить майбутнє країни та добробут нащадків! З нагоди Дня Незалежності бажаю, щоб спільні зусилля нашого працелюбного і мудрого народу допомогли розбудувати сильну, процвітаючу країну!

Вітаю університетську спільноту з Днем Незалежності та бажаю безтурботного і мирного життя в улюбленій країні. Нехай Україна більше ніколи не знатиме скрутних часів! Хай живе вільний народ!

Слава Україні!

Зі святами вас!