ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ!

Дорога освітянська родино Університету менеджменту освіти!

Прийміть від ректорату та від мене особисто щирі вітання із Днем захисника та захисниціУкраїни, Днем Українського козацтва  та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника та захисниці України.

Відзначаючи цей важливий для кожного з нас день, ми з особливою вдячністю і шаною згадуємо тих, хто, в ім’я миру, боронить нашу Батьківщину, і тих, хто всіляко підтримує нашу країну у цій боротьбі та схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Важко переоцінити всю важливість цього святкового дня, адже переплетені воєдино лінії трьох потужних компонент формують сучасний символ захисту України. У ньому поєднуються мужність, мудрість, патріотизм, любов до рідної землі не тільки рішучого чоловічого серця воїна-захисника, а й тендітної душі жінки-захисниці.

Бажаю усім козацької міці, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, незламного духу, мирного неба та добробуту у ваших оселях! Нехай Пресвята Богородиця і надалі залишається надійною заступницею як для кожної людини, так і для всієї нашої України!

Нехай у Вашому домі панують довіра і мир, у роботі – стабільність, а Матінка Божа покриє Україну та захистить від усього лихого,!

Мирного неба і благополуччя!

Зі Святом!

З глибокою повагою

Ректор                                                                                                                                   Микола Кириченко