Привітання з Днем захисника ТА захисниці України!

Шановні колеги!

14 жовтня ми відзначаємо свято мужності – День захисника ТА захисниці України! У День козацтва та Покрови Пресвятої Діви Марії, їх заступниці, вшановуємо хоробрих, сильних не лише фізично, а й духом, людей.

Сьогодні кожен громадянин висловлює свою подяку і велику повагу усім захисникам, захисницям, волонтерам, медикам, які, ризикуючи власним життям, боронять нашу свободу від агресора на терененах держави! Вони захищають не лише себе, а й кожну українську родину.

Ми схиляємо голови перед загиблими, які віддали життя за Україну. Серед тих, хто захищає наш спокій, є як кремезні чоловіки, так і тендітні дівчата, жінки, перед сміливістю яких ми схиляємо голови. Впевнений, що завдяки усім вам наші домівки у надійних руках! Божої благодаті, дорогі захисники та захисниці, прихильності долі, нехай ворожі кулі оминають, а ваші рідні дуже швидко побачать вас здоровими й усміхненими вдома.

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто вітаю колег та здобувачів вищої освіти з цим світлим святом, яке уособлює мужність, звитягу, героїзм усіх поколінь українських захисників! Бажаю, щоб сила кожного боронителя країни живилась любов’ю та підтримкою близьких людей! Зичу вам міцного козацького здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Нехай у Вашому домі панують довіра і мир, у роботі – стабільність, а Матінка Божа покриє Україну та захистить від усього лихого!

Мирного неба і благополуччя!

Зі Святом!

З глибокою повагою,