ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що 27 лютого 2024 року (вівторок) о 14:30 у корпусі 3 (зала засідань) відбудеться Конференція трудового колективу ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт ректора Університету «Про роботу у 2023 році та завдання на 2024 рік».
  2. Про обрання виборних представників від науково-педагогічних працівників до складу Вченої ради Університету.
  3. Про обрання виборних представників від студентського самоврядування до складу Вченої ради Університету.
  4. Про вибори члена профспілкового комітету первинної профспілкової організації ДЗВО «Університет менеджменту освіти».
  5. Різне.

Конференція відбудеться в змішаному форматі на платформі Zoom. Посилання на конференцію буде надіслано на корпоративну е-пошту.

Присутність усіх членів Конференції трудового колективу є обов’язкова.

Запрошуються всі бажаючі.