«ПСИХОСОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА» - РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАРИ З БАРБАРОЮ ПРАЙТЛЕР

Дорогі колеги, друзі!

Ми раді повідомити, що ще цього року ми можемо запропонувати п'ять онлайн-заходів за участі психотерапевта д-р Барбари Прайтлер. Від початку російської загарбницької війни проти України ми провели чимало вебінарів і семінарів за участі Барбари. За цей час у фокусі були різноманітні теми: кризова інтервенція, психосоціальна допомога біженцям, робота з людьми, що пережили травматизацію, психологічні наслідки стресу та травми для школярів і педагогів та запобігання вигоранню педагогічних працівників.

Бюро Кооперації Оead в Одесі продовжує заглиблення у тему психосоціальної допомоги і цього разу пропонує такі вебінари:

31 січня 2024 року 15:00-17:00 

Страх: коли він буває корисним, а коли перетворюється на проблему? Кілька ідей, як можна працювати з відчуттям страху. 

19 лютого 2024 року 15:00-17:00 

Коли близькі «зникли»: психосоціальна допомога у період розпачу і сподівання. 

28 лютого 2024 року 15:00-17:00 

«Якби я зробив інакше»: підтримка дітей і підлітків, яких мучить відчуття провини.

Ситуації, пов’язані з проявом насильства, нерідко викликають у людей, що їх пережили, - передусім у дітей і підлітків - відчуття провини. На семінарі ми поговоримо про причини виникнення відчуття вини і про те, як можна допомогти дітям (а також дорослим) справитися з цим відчуттям. 

04 квітня 2024 року 15:00-17:00 

Дитяча поведінка - впасти у дитинство: зрозуміти природу нової поведінки та допомогти повернутися до звичайних вікових реакцій та поведінки. 

Коли світ довкола стає незрозумілим і лякає нас, ми часто «впадаємо у дитинство», тобто повертаємося до тих емоцій та патернів поведінки, які ми мали, коли ми почувалися у безпеці. Тому важливо зрозуміти, чому учні поводяться «як малі діти», визнати їхнє право на таку поведінку, відповідно зреагувати і допомогти їм повернутися до емоцій та поведінки, характерних відповідній віковій групі. 

02 травня 2024 року 15:00-17:00

Зміцнення самооцінки

У людини, котра часто почувається безпорадною та безпомічною, значно знижується самооцінка. Тому дуже важливо працювати над зміцненням самооцінки з тими, хто пережив травматичні події. На семінарі ми разом поміркуємо, як це можна зробити, поділимося думками та прикладами з практики.

Цільова група: вчителі, (шкільні) психологи, директори шкіл, педагоги, викладачі, студенти, аспіранти, батьки та всі, кого цікавить тема. В основу тем вебінарів покладені матеріали (буклети) з психоедукації, які минулого року були перекладені українською мовою: www.trauma-surviving.com

Щоб взяти участь у вебінарі, потрібно зареєструватися! Ми надішлемо вам посилання за 1-2 дні до вебінару.

Будь ласка, поділіться інформацією з колегами.

Реєстрація: https://forms.gle/4hlfvpe24vyoclbv8

Ми з нетерпінням чекаємо на нову зустріч!

Домінік Айзенманн