РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР НАЦІОНАЛЬНОГО ЕРАЗМУС+ У ВІРМЕНІЇ «РАМКА ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ДИЗАЙНУ МІКРОКВАЛІФІКАЦІЙ: КРАЩІ ПРАКТИКИ ТА КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ РОЗРОБЛЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ КВАЛІФІКАЦІЙ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас підключитися до онлайн семінару «Рамка для ефективного дизайну мікрокваліфікацій: кращі практики та керівництво для розроблення високоякісних кваліфікацій», який відбудеться 11-12 березня 2024 року.

Семінар організовано Національним Еразмус+ офісом у Вірменії у співпраці з Arevik Ohanyan, експертом з реформування вищої освіти (HERE), керівником стратегічних проєктів Міжнародного університету Євразії, та Національним Еразмус+ офісом в Україні в межах місій технічної допомоги Еразмус+.

Цільова аудиторія: регіональний семінар орієнтований на політиків, державних службовців, науково-педагогічних працівників та адміністративний персонал, розробників освітніх програм, а також представників міжнародних відділів закладів вищої освіти та наукових установ.

Учасники зможуть:

  • Ознайомитися з політичним ландшафтом мікрокваліфікацій, кращими практиками та розвитком на національному рівні.

  • Розуміти нормативно-правові акти, що сприяють розвитку високоякісних та доступних мікрокваліфікацій.

  • Розуміти концепції мікрокваліфікацій, найкращі практики та процес розробки.

  • Вивчити структуру дизайну для підвищення компетенцій працівників та підтримки навчання впродовж життя.

Вебінар проходитиме протягом двох днів поспіль, кожна сесія триватиме 4 години. Крім того, окремий день буде присвячений онлайн-консультаціям для політиків.

Робоча мова: англійська.

Для участі у семінарах необхідно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGabxGMFBHDUf9Oe1I_h6-AgddTKoQ1Cqyh3DOTBhnjOYxGA/viewform до 10 березня 2024 року.

Ознайомитися з Програмою семінару можна за посиланням:

https://erasmusplus.am/home/wp-content/uploads/2024/03/Agenda-2.pdf

Джерело: http://surl.li/rigsn