РЕСУРСИ, ЯКІ ПРОПОНУЄ CLARIVATE ДЛЯ ДОСЛІДНИКІВ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ

Компанія «Clarivate» створила вебсторінку, де зібрано перелік важливих електронних ресурсів із програмними інструментами, інформацією та ідеями для підтримки переміщених дослідників з України
(https://mon.gov.ua/ua/news/resursi-yaki-proponuye-clarivate-dlya-doslidnikiv-v-ukrayini-ta-za-kordonom; https://clarivate.com/ukraine-resources/).

На сайті йдеться про можливість отримання доступу до однієї з найбільших реферативних, бібліографічних баз даних «Web of Science» – для переміщених українських учених, які раніше отримали доступ до цієї бази даних через свої установи в Україні (в межах укладених установами договорів з ДНТБ України).

Для налаштування віддаленого доступу за кордоном ученим необхідно звернутися до команди підтримки «Clarivate», написавши листа на електронну адресу wosg.support@clarivate.com і надавши інформацію про українську установу, в якій працює дослідник.

«Ex Libris», який входить до складу «Clarivate», пропонує всім українським бібліотекам безкоштовне користування системою міжбібліотечного абонементу «RapidILL», в межах якого українським дослідникам, бібліотекарям та студентам надається зручний віддалений доступ до повнотекстових колекцій понад 500 бібліотек з усього світу.

Крім того, на порталі «Research Professional News» публікують матеріали про події в Україні та їхній вплив на академічне середовище, інформацію про можливості, створені з метою підтримки українських дослідників.

Доступ до «Web of Science», «Scopus» та інших баз даних для українських дослідників продовжено.

 

Джерело  інформації:
https://mon.gov.ua/ua/news/resursi-yaki-proponuye-clarivate-dlya-doslidnikiv-v-ukrayini-ta-za-kordonom