РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ РЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» 14 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ

14 березня 2023 року  у Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти» (ДЗВО «УМО») відбувся ІІ тур виборів ректора. До бюлетенів для голосування було включено двох кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів у І турі виборів з 4-х кандидатів  на посаду ректора:

  • Ø професор кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «УМО», кандидат педагогічних наук, доцент

              КИРИЧЕНКО Микола Олексійович – 82 голоси (48, 5%).

  • Ø професор кафедри професійної освіти і технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, доктор педагогічних наук, професор 

              КОВАЛЬЧУК Василь Іванович  42 голоси (24,  9%).

 

          До списку виборців, які мають право брати участь у виборах ректора ДЗВО «УМО», було внесено 169 осіб, для яких було виготовлено в присутності кандидатів на посаду ректора та їхніх спостерігачів, які були акредитовані в установленому порядку, виборчі бюлетні для голосування у кількості 169 шт.

          За пісумками таємного голосування, згідно з Протоколом засідання виборчої комісії від 14 березня 2023 р. № 13, участь у виборах взяли 147 осіб. Відповідно, при підрахунку голосів виборців, виборча комісія встановила, що :

  • Ø за кандидата КИРИЧЕНКА М. О. проголосувало 82 виборці (55, 8%);
  • Ø за кандидата КОВАЛЬЧУКА В. І. проголосувало 64 виборці (43, 5%);
  • Ø не підтримано жодного з кандидатів  – 1  голос( 0, 7%);
  • Ø кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними  немає.

Організаційний комітет, виборча комісія, кандидати  на посаду ректора та їхні спостерігачі зазначають, що вибори відбулися у відповідності до норм чинного законодавства на високому організаційному рівні з дотриманням принципів законності, демократичності, гласності, відкритості та прозорості. Усім учасникам були створені відповідні умови із забезпеченням рівності умов учасників виборчого процесу.

Організаційним комітетом з проведення виборів ректора ДЗВО «УМО» протоколом від 14.03.2023 року № 10 визнано вибори такими, що відбулися, затверджено результати голосування на виборах ректора ДЗВО «УМО» і прийнято рішення щодо передачі конкурсній комісії Національної академії педагогічних наук України, як засновнику, результатів виборів ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та обрання КИРИЧЕНКА М. О.  ректором ДЗВО «Університет менеджменту освіти» як такого, який у другому турі виборів набрав  більше 50 відсотків голосів осіб, які взяли участь у голосуванні.

Жодних заяв, скарг, поданих кандидатами, спостерігачами, а також рішення, прийняті за результатами їх розгляду виборчою комісією з виборів ректора ДЗВО «УМО» не зафіксовано.