РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ ЛІТНЯ ОНЛАЙН ШКОЛА «АДАПТИВНІ ПРОЦЕСИ В ОСВІТІ

Попри воєнний стан ми не на мить не втрачаємо віру у Перемогу, не припиняємо науковий пошук і розвиток творчих можливостей! Єднаймося, долаймо просторові бар`єри та примножуймо наш інтелектуальний потенціал!

Слава Україні! Героям Слава!

Запрошуємо усіх небайдужих взяти участь у роботі п`ятої міжнародної літньої наукової online школи «Адаптивні процеси в освіті». Літня online школа є інтеграційною, єднає науковців, здобувачів наукових ступенів та роботу різних наукових шкіл: ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», Бердянського державного педагогічного університету, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Інституту професійної освіти НАПН України, Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія» ХНУ імені В. Н. Каразіна, кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, ін. та наукові мандри із зарубіжжя.

Вас чекають наукові адаптивні кола, де у невимушеній дружній атмосфері ви зможете знайти відповіді на актуальні питання та розширити горизонти наукових досліджень.

Тримаємо стрій! Все буде Україна!

Літня online школа буде працювати 05-06 липня 2024 року.

Реєстрація на участь у роботі літньої наукової школи триває до 04 липня 2024 року за лінком: https://forms.gle/KiYsDGH4JfrPJpwo7

Після реєстрації кожний учасник отримує лінк на online канал літньої школи.

По завершенню роботи школи кожний учасник, який відпрацював 05 та 06 липня 2024 р., отримає сертифікат із зазначенням тематики роботи літньої школи та годинами (15 год. / 0,5 кредиту) про їх опанування.

Детальна інформація в інформаційному листі.

З повагою оргкомітет ЛШ-2024

інформаційний лист