РОЗВИТОК СТАЛОГО ФІНАНСУВАННЯ В УКРАЇНІ - ШЛЯХ ДО ПОБУДОВИ ЗЕЛЕНОЇ ЕКОНОМІКИ

Кафедра публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університету менеджменту освіти» запрошує 24 листопада 2023 р. о 15:00 на вебінар «Розвиток сталого фінансування в україні - шлях до побудови зеленої економіки».

Доповідачі:

Володимир Мороз – завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти, кандидат наук з державного управління, доцент, Голова громадської організації «Наукова установа «Цифрова агенція е-Екологія».

Дмитро Клиновий – доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти, кандидат економічних наук, доцент, старший науковий співробітник ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України».

Вебінар орієнтований передусім на викладачів, магістрантів та аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас цей захід буде корисним для наукових та науково-педагогічних працівників та загалом усім, хто цікавиться питаннями розвитку фінансової системи України, сталих публічних фінансів, фінансових механізмів забезпечення сталого господарювання в умовах повоєнного відновлення економіки України.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM:

https://us02web.zoom.us/j/8725571302?pwd=VmIyNHozbUVtaUJ1RVFrQ2ZKQTl3QT09

Ідентифікатор конференції: 872 557 1302

Код доступу: 990282