СЕРІЯ СЕМІНАРІВ УКРАЇНСЬКИХ ДОСЛІДНИКІВ ТА БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ПУБЛІКАЦІЙ ВИДАНИЦТВА ELSEVIER

Elsevier (Ельзевіри)— одна з найбільших видавничих компаній світу, яка щорічно випускає близько чверті всіх статей, що публікуються в наукових журналах.

Ресурсний центр видавництва Elsevier пропонує українським дослідникам безкоштовний доступ до дослідницьких інструментів Elsevier, таких як ScienceDirect, Scopus, реферативних баз та баз цитувань Researcher Discovery.

Прагнучи підтримати Україну, було організовано серію семінарів «Майстерня українських дослідників», яка відбулася 9 та 10 жовтня 2023 року.

Перший день серії семінарів був присвячений навичкам для редакторів, тенденціям і розвитку журналів. Другий день серії семінарів присвячений авторам статей, найкращим практикам, етиці та навичкам рецензування.

Для дослідників, які не змогли доєднатися до семінару онлайн або не змогли долучитися через обмежену кількість місць, можна відвідати сторінку: вебінари Elsevier для України (Elsevier webinars for Ukraine , щоб отримати записи семінарів.

Програма семінарів «Майстерня українських дослідників»:

1. Вступна сесія для редакторів журналів – роль редактора (презентація головного редактора журналу Elsevier + запитання та відповіді).

2. Тенденції дослідницького ландшафту (теми досліджень, відкритий доступ, міждисциплінарні дослідження та співпраця).

3. Нові журнали та журнали, що розвиваються (індексація, залучення аудиторії, кроки до запуску нового журналу).

4. Семінар для авторів (найкращі практики написання наукових рукописів, наукові комунікації та залучення громадськості, визначення відповідності журналів, включно з використанням Journal Finder).

5. Навчання етиці (інструменти довіреного контенту)

6. Семінар для рецензентів (найкращі практики рецензування наукових робіт, інновації в рецензуванні).

Для отримання безкоштовного доступу до Ресурсного центру необхідно зареєструватися та отримати інструкцію за посиланням Resource Centre.