ШАНОВНІ, ДОРОГІ, ПРЕКРАСНІ, ЧУДОВІ, ЗАВЖДИ ЮНІ ДІВЧАТА Й ЖІНКИ!

Прийміть від усіх чоловічих сердець колективу УМО

найщиріші вітання зі святом Весни!

Для нас, чоловіків, весна по-справжньому настає лише тоді, коли ви усміхаєтесь від ніжності і кохання.

Це ви даєте нам життя і додаєте до нього наснаги. Це ви надихаєте нас на звершення і перемоги. І тільки ви даруєте нам віру, надію і любов. Ми хочемо радіти життю і радувати життям вас, дорогі бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, внучки, кохані, подруги і колеги !

У цей день  від усіх чоловіків Університету висловлюю вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже кожному зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого Університету, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях і при цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Дорогі жінки !

Ваш внесок у загальний доробок нашого Університету – неоціненний! Ви працюєте з повною віддачею, прагнучи досягти найвищих результатів, і цих результатів неодмінно досягаєте. Авторитет і визнання ДЗВО «Університет менеджменту освіти» постійно зростають, у цьому і Ваша величезна заслуга.

Ми вдячні вам за вашу жіночість, за вашу теплоту, за вашу терпимість, за вашу натхненність і за ваше ставлення до роботи. Ми дякуємо вам за те, що ви створюєте в колективах атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії – всього того, що конче потребує наше суспільство.

Бажаю вам міцного здоров’я, нев’янучої молодості на багато років, кохання і гармонії, гарної долі і багато квітів! Щоб у ваших ніжних душах завжди цвіла весна, у ваших родинах були лад, тепло і затишок!

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і дарують окрилення для нових успіхів у сфері, якій ви присвятили свої знання і таланти. Залишайтеся завжди такими ж неповторними, трепетними та загадковими.

А разом з весняними квітами для усіх нас в Україні хай настане переможний Мир !

З  глибокою  повагою,

ректор  Університету

менеджменту  освіти                                                                                   Микола  КИРИЧЕНКО