Шановні колеги! Запрошуємо до участі в науково-методичному семінарі

«Практичні аспекти захисту об`єктів права інтелектуальної  власності»

Дата і час проведення

28 вересня 2023 року, о 12.00, участь безкоштовна

Місце проведення:

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А,

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України. (ЗМІШАНИЙ ФОРМАТ)

очно: ІІІ корпус ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

контактна особа: Отамась Інна Григорівна +380681191039

Покликання

приєднання до конференції Zoom

Код: 656699

Перегляд на ютуб-каналі

повний виступ модераторів семінару доступний для перегляду на ютуб-каналі ДЗВО «УМО» за покликанням: https://youtube.com/live/Evr-6HpxZo0?feature=share

Організатори заходу

Національна академія педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, відділ наукової роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Цільова аудиторія

Керівники установ, працівники наукових установ та закладів освіти, фахівці та керівники архівів, музеїв, бібліотек, видавництв, міністерств і відомств, власників приватних колекцій, ІТ-фахівці

Теми семінару

• Про авторське право в освітній діяльності: загальна інформація

• Використання творів в освітній діяльності. Нові зміни, внесені до Закону України «Про авторське право і суміжні права».

• Договірні відносини між авторами та ВУЗом щодо створення та використання освітніх матеріалів

• Про авторське право: як не допустити плагіат у роботах студентів, в освітніх матеріалах викладачів

• Установа, куди подають документи щоб отримати свідоцтво про інтелектуальну власність. Як подати документи та перелік документів, які потрібно оформити.

Програма заходу

Реєстрація учасників

Урочисте відкриття семінару

Вітальні слова:

Сауха Петра Юрійовича, Академіка-секретаря Відділення вищої освіти НАПН України, дійсного члена (академіка) НАПН України, доктора філософських наук, професора.

Кириченка Миколи Олексійовича, ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члена-кореспондента Академії наук вищої освіти України, доктора філософії, професора кафедри філософії і освіти дорослих.

Дорошенка Олександра Федоровича, директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, почесного доктора Міжнародної кадрової академії, кандидата юридичних наук, судового експерта.

Доповідачі:

Дорожко Григорій Костянтинович, кандидат технічних наук, доцент, заступник директора з адміністративної та організаційної роботи НДІ інтеллектуальної власності НАПрН України.

Троцька Валентина Миколаївна, кандидат юридичних наук, завідувачка сектору розпорядження авторськими та суміжними правами відділу авторського права і суміжних прав НДІ інтелектуальної власності НАПрН України.

Отамась Інна Григорівна, кандидат історичних наук, доцент, проректор з наукової роботи та цифровізації ДЗВО «Університет менеджменту освіти».