Шановні колеги, здобувачі вищої освіти, слухачі!

Запрошуємо Вас 13 жовтня 2023 р., о 19.00 на Міжнародний відкритий майстер-клас «Сучасні тенденції психологічної допомоги та нелінійність посттравматичного зростання: Україна – США», який проведе Павло Лушин, доктор психологічних наук, професор кафедри освітніх фундацій Монтклерського державного університету (США), автор української неклінічної модальності психологічної допомоги «Екофасилітація», засновник авторської Школи екофасилітації, Голова Української асоціації екологічної психологічної допомоги.

Модератор, кофасилітатор: Яна Сухенко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та особистісного розвитку ДЗВО «Університет менеджменту освіти», заступник голови Української асоціації екологічної психологічної допомоги.

Під час майстер-класу Павло Лушин поділиться власними спостереженнями та роздумами про сучасні тенденції психологічної допомоги, її специфіку в Україна та США, а також проведе три бліц-консультації (для перших трьох заявок від учасників згідно з порядком їх находження в реєстраційній формі).

Реєстрація учасників відкрита до 13 жовтня 2023 року до 18.00: https://forms.gle/KY4ECawi4YQyzrvT6

ZOOM, посилання на майстер-клас надійде на електронну адресу учасників у день проведення заходу.

Сертифікат про участь у майстер класі (0,1 кредит ЄКТС) зареєстровані та присутні на заході учасники отримають упродовж тижня після заходу на електронну адресу.