СТАРТУВАВ 9-Й КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ СОЦІАЛЬНОГО ГРАНТОВОГО ПРОЄКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»

Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі студентських наукових робіт « Мотивація нескорених», який організовано Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Це вже 9-й конкурс в межах соціального проєкта “Scholarship в Україні”.

Мета проєкту ‑ підтримка активних здобувачів вищої освіти під час війни, які незважаючи ні на що залишаються здобувати освіту у вітчизняних університетах.

Проєкт проходить за фінансової підтримки українських грантонадавачів та інформаційної підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

Посилання на пресконференцію щодо цього проєкту: https://youtu.be/Ml419Ml7xG8

У межах конкурсу здобувачі вищої освіти мають змогу виграти два окремі гранти з фінансової теми чи логістики. Для участі необхідно надіслати заявку та написати конкурсну роботу під керівництвом науково-педагогічного працівника аналітичного характеру на одну із запропонованих тем. Детальні умови - на сайті проєкту та сторінках грантонадавачей:

І грант – «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні» – грант у 15 000 грн. за перше місце (подати заявку на сторінці: https://creditplus.ua/scholarship).

ІІ грант – «Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення» ‑ грант у 15 000 грн. за перше місце (подати заявку на сторінці: https://gruzar.com.ua/grant.

Другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн. та 2000 грн. відповідно.

Обсяг роботи: – 1000-3000 слів, унікальність – не менше 75%.

Участь у конкурсі безоплатна! 

Заявку на участь необхіднонадіслати до 30.04.2023 р.

Роботи прийматимутися до 16 травня 2023 р

Фінал конкурсу (орієнтовно) – 10.06.2023 р.

Посилання на пресконференцію щодо цього проєкту: https://youtu.be/Ml419Ml7xG8

Результати та переможці минулого конкурсу “Scholarship в Україні” за посиланням: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Організатор проєкту ‑ Валуєва Юлія +38 (067) 622-62-82, +38 (095) 744 13 15

Перегляд відео про проект доступне за посиланням:

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgzGsltJScWtqqBjFjFNhgxJSqFsv?projector=1