СТИПЕНДІЇ CEEPUS FREEMOVER ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Програма CEEPUS, яка надає можливість для навчання за кордоном, дослідницької діяльності та короткострокової академічної мобільності у Центральній та Східній Європі та Західних Балканах, відкрила можливості здобувачам вищої освіти та науково-педагогічним працівникам з України брати участь у академічній мобільності через спрощену процедуру подання заявки. 

Заявки необхідно подати в порядку надходження до 30 квітня 2024 року  на сайті СЕЕPUS http://www.ceepus.info/

Термін стипендії: до 31 серпня 2024 року.

Право подавати заявки мають усі науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти, які навчаються або працюють у закладі вищої освіти України.

Процес подання заявки

Кандидат повинен подати заявку на CEEPUS Freemover через www.ceepus.info на 2023/2024 навчальний рік та додати Лист про згоду та документ, що підтверджує право на участь.

Заявки будуть розглянуті у разі формальної відповідності вимогам та в порядку надходження. Дворазове фінансування не допускається: отримання другої стипендії на мобільність з інших джерел для покриття витрат на ту саму діяльність з мобільності не допускається.

Розмір стипендії:

  • Студенти: 170 000 HUF/місяць (приблизно 440 EUR)

  • Академіки: 190 000 HUF/місяць (приблизно 490 EUR)

Детальну інформацію про процес подання заявки на академічну мобільність можна прочитати за посиланням : https://ceepus.hu/ceepus_freemover_apply.pdf