СТИПЕНДІЇ НА НАУКОВІ ВІЗИТИ В АВСТРІЇ

Фонд стипендій Австрійської Республіки пропонує стипендії українським науковцям. Участь у програмі дозволить протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого університету.

 Участь у конкурсі можуть узяти бакалаври, магістри та аспіранти до 35 років, а також докторанти до 40 років, що досліджують медицину, сільське господарство, природничі, технічні, гуманітарні та соціальні науки, мистецтво і на даний момент не навчаються в Австрії.

Кожен стипендіат отримає щомісячну стипендію розміром 1050 євро, компенсацію дорожніх витрат, а також допомогу з пошуком житла та оформленням страхування.

За умовами програми, візит триватиме від одного до чотирьох місяців і розпочнеться не раніше січня 2022 року.

Для участі в програмі потенційні учасники мають заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://www.scholarships.at та підготувати резюме й план візиту з описом досліджень, які вже проведені та над якими науковець буде працювати в Австрії.

Також необхідно надати згоду викладача австрійського вишу на науковий супровід під час стипендії та два рекомендаційні листи з університету, написані протягом останніх півроку.

Окрім того, необхідно надати сканкопію першої сторінки закордонного паспорта та документа, що підтверджує науковий ступінь з письмовим підтвердженням, що учасник навчається на бакалавраті, магістратурі, аспірантурі чи докторантурі в Україні.

До пакету документів необхідно додати переклад документів, виданих українською мовою. Переклад має бути англійською або німецькою мовою.

Прийом заявок на участь у програмі триватиме до 01 вересня 2021 року.

Результати конкурсу будуть оприлюднені у жовтні 2021 року.

Успіхів!