УКРАЇНЦЯМ ПРОПОНУЮТЬ 40 ДЕРЖАВНИХ СТИПЕНДІЙ ВІД КАЗАХСТАНУ

Уряд Казахстану пропонує українцям 40 державних стипендій на 2024-25 навчальний рік.

Майбутні студенти можуть отримати 30 стипендій за ступенем бакалавра та 10 – магістра.

Вимогою до претендентів є успішність не нижче ніж оцінка «В».

Кандидати мають подати заяву на навчання у закладах вищої освіти Казахстану встановленого зразка з фотографією, заповнену друкованими літерами, та копію документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт).

Також необхідною є нотаріально засвідчена копія документа про попередній рівень освіти та додаток до нього.

Учням шкіл, які ще не отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти, треба подати нотаріально засвідчену довідку про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя.

Студентам, які не отримали дипломи, необхідно надати нотаріально засвідчений витяг із залікової книжки та нотаріально засвідчений документ про повну загальну середню освіту з додатком.

Також студентам потрібно надати довідку із закладу освіти, що підтверджує їхній студентський статус (українською мовою).

Окрім того, усі кандидати мають надати мотиваційне есе англійською мовою, рекомендаційний лист англійською мовою, довідку про відсутність судимості, перекладену англійською мовою та нотаріально засвідчену.

До того ж кандидати мають надати медичну довідку для тих, хто виїжджає на навчання за кордон, видану офіційним органом охорони здоров'я, та медичну довідку про відсутність ВІЛ/СНІД, видану офіційним органом охорони здоров'я. Довідка має бути двомовною (українська / англійська або українською з неофіційним перекладом англійською мовою).

Документи подаються в електронному (svitlana.pohukaieva@mon.gov.ua та i.zhapakov@sci.gov.kz) та паперовому вигляді (пр. Берестейський, 10, м. Київ, 01135, Міністерство освіти і науки України, директорат міжнародної співпраці з приміткою на конверті: стипендії на навчання в Республіці Казахстан 2024).

Приймання документів від кандидатів триватиме до 26 квітня 2024 року.

Джерело: https://osvita.ua/abroad/91830/