УКРАЇНСЬКА ШКОЛА АРХЕТИПІКИ УТА УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ

Запрошують

10 травня 2024 р., 16:00-17.30

на вебінар за темою:

«ПУБЛІЧНИЙ МАЙДАНЧИК УША – ТЕХНІЧНІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ, МЕТОДОЛОГІЧНІ ВИКЛИКИ ТА ДОСЯГНЕННЯ 2016-2024»

Доповідач 1: Павло МЕЛЬНИК незалежний дослідник Української Школи Архетипіки (УША), співзасновник Національної Академії Халеп і Буденності Апокалипсісу (НАХіБА)

Доповідач 2: Костянтин ЛАДУРЕНКО незалежний дослідник Української Школи Архетипіки (УША), співзасновник Національної Академії Халеп і Буденності Апокалипсісу (НАХіБА), викладач Центру Еймса NASA.

На заході відбудеться:

1.    Фіксація динаміки розвитку публічного  майданчика УША з 2016 по 2024.

2.    Передача у публічний доступ всіх технічніх, технологічніх аспектів та досягнень пов’язаних з розвитком та роботою майданчика.

3.    “Модератор та інші необхідні методологічні складові стабільної та плідної роботи майданчика” – сеанс повного викриття магії.

Це вже буде дев’ята відкрита гостьова лекція із серії публічних виступів представників Української школи архетипіки в контексті популяризації результатів досліджень УША, які заплановано провести протягом 2023-2024 навчального року у партнерстві з УМО.

Усі попередні лекції та вебінари з цієї серії Костянтин ЛАДУРЕНКО та Павло МЕЛЬНИК забезпечували як модератори, а тепер вони вирішили поділитися власним досвідом з суспільством, як організовувати відкриті комунікативні майданчики!

Лекція буде корисною для наукових і науково-педагогічних працівників, а також для усіх, хто цікавиться питаннями створення, розвитку та підвищення ефективності майданчиків колективної самоорганізації й співпраці та розкриття потенціалу творчих колективів.

Нагадаємо, що ініціатива проведення серії відкритих гостьових лекцій для широкого загалу належить УША, зокрема її лідеру Едуарду АФОНІНУ – доктору соціологічних наук, професору, а також кафедрі публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, зокрема Ії ДЕГТЯРЬОВІЙ – доктору наук з державного управління, професору.

Для отримання сертифіката про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і Паризького центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписом професорів М. Маффесолі й Е. Афоніна, а також посилання на онлайн-подію необхідно зареєструватися за цим покликанням:

запрошують

10 травня 2024 р., 16:00-17.30

на вебінар за темою:

На заході відбудеться:

1.    Фіксація динаміки розвитку публічного  майданчика УША з 2016 по 2024.