УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СЕМЕСТРОВЕ НАВЧАННЯ ДО США

Шановні науково-педагогічні працівники та дослідники!

Програма Global MIT At-Risk Fellows (GMAF) пропонує українським науково-педагогічним працівникам та дослідникам можливість протягом одного семестру ознайомитися з роботою Массачусетського технологічного інституту.

Це пілотна програма для українських науковців, які зараз працюють або працювали нещодавно в українських університетах чи Академії наук України.

Кандидати на участь у програмі можуть наразі проживати в Україні (з правом виїзду за кордон) або перебувати за межами країни.

Массачусетський технологічний інститут покриває витрати, пов’язані зі стипендією GMAF, включаючи проїзд, проживання, візи, медичне страхування, навчальні матеріали, а також загальну стипендію.

Стипендіати, відібрані комітетом програми, проведуть семестр в Массачусетському технологічному інституті. Кожен з них працюватиме в парі з радником факультету Массачусетського технологічного інституту у своїй галузі та матиме можливість спостерігати за дослідницькою роботою чи заняттями, які проводить їхній радник або інший викладач.

Процес подання заявок на наступний весняний семестр триває до 01 серпня 2024 року.

Дізнатися більше про програму та подати заявку можна за посиланням: http://surl.li/cniuyr