УМО розпочинає новий навчальний сезон відкритих семінарів у партнерстві з Українською школою архетипіки практикумом професора Едуарда Афоніна

ГО «Наукове товариство “Українська школа архетипіки”» ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошують 20 вересня 2024 року на відкриття навчального сезону 2024-2025 з підвищення кваліфікації публічних службовців та споріднених із цим профілем фахівців.

Відкриває цикл цьогорічної освітньої програми практикум «Психодіагностика в інтересах ефективності освітнього та публічно-управлінського процесів», що його проведе професор Едуард Афонін, доктор соціологічних наук, професор, засновник і СЕО ГО «Наукове товариство “Українська школа архетипіки”», нагороджений 2021 року медаллю НАПН України «Григорій Сковорода».

Практикум орієнтований передусім на викладачів, магістрантів та аспірантів, що працюють і навчаються за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас практикум буде корисним для наукових і науково-педагогічних працівників інших предметно-професійних профілів, а також загалом для усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її успіху в протистоянні російській агресії проти України, повоєнній відбудові країни та зростанні її конкурентоспроможності в сучасному постмодерному світі.

Модератор: Костянтин Ладуренко, незалежний дослідник Української школи архетипіки.

Технічна підтримка: Павло Мельник, незалежний дослідник Української школи архетипіки.

Практикум відбудеться онлайн на платформі ZOOM: http://www.graf21.org.ua/usarch20240920/

Бажаючі отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і Паризького центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписом професорів М. Маффесолі і Е. Афоніна, мають зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/1XKgM5MTI3SD0md2n6yeL4aOt1jsAKnaa5Yci5q3Mb00/edit

Нагадаємо, що ініціатива проведення відкритих гостьових лекцій належить УША, зокрема її лідеру Едуарду Афоніну – доктору соціологічних наук, професору, а також кафедрі публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, зокрема Ії Дегтярьовій – доктору наук з державного управління, професору. Протягом жовтня 2023 року – червня 2024 року було проведено 10 освітніх сесій з неординарними дослідниками та мислителями.

Новацією цьогорічного освітнього циклу стане заохочення учасників до повноцінного опанування освітньою програмою. Зокрема, ті з учасників, хто відвідає 10 і більше представлених у перспективному плані тем-занять отримають по завершені програми бонусний 1,0 освітній кредит ЄКТС.

Отже, представляємо цьогорічний тематичний план роботи освітнього майданчика Української школи архетипіки та Університету менеджменту освіти з підвищення кваліфікації публічних службовців та споріднених з цим профілем фахівців на 2024-2025 навчальний рік:

1. Афонін Едуард (Київ / Україна).

Психодіагностика в інтересах ефективності освітнього та публічно-управлінського процесів.

Практикум 20 вересня 2024, 16.30

2. Афонін Едуард, Мартинов Андрій, Котовська Ольга (Київ, Львів / Україна). Функції архетипів у колективному досвіді російсько-української війни. Панельна дискусія. 11 жовтня 2024, 16.30-18.30.

3. Новаченко Тетяна (Київ / Україна). Конструювання авторитету керівника-лідера органів публічної влади у межах його постмодерної природи та соціальних уявлень. Практикум. 25 жовтня 2024, 16.30-18.30.

4. Броннікова Світлана (Торонто / Канада). Риторична майтерність як інструментарій публічного службовця. Практикум. 1 листопада 2024, 16.30-18.30.

5. Маффесолі Мішель, Суска Вінченцо (Париж, Монпельє / Франція). Архетипіка інститутів публічного управління. Лекція удвох. 29 листопада 2024, 16.30-18.30.

6. Бєльська Тетяна, Лашкіна Марія (Київ / Україна). Інформаційна безпека в епоху технологічної турбулентності: виклики та можливості для держав, політики та медіа. Лекція з елементами евристичної бесіди. 6 грудня 2024, 16.30-18.30.

7. Клімова Лариса, Козловський Борис, Глодов Ярослав (Запоріжжя, Львів / Україна). Візуалізація як фактор транспарантності в діяльності публічного службовця. Панельна дискусія. 20 грудня 2024, 16.30-18.30.

8. Суший Олена (Київ / Україна). Соцієтальна динаміка травми: історія нашого часу як історія нашого життя. Лекція з елементами евристичної бесіди. 17 січня 2025, 16.30-18.30.

9. Дегтярьова Ія, Борщ Григорій (Київ / Україна). Місцева демократія в процесах повоєнної відбудови України. Панельна дискусія з елементами евристичної бесіди. 21 лютого 2025, 16.30-18.30.

10. Корчак Ірина, Хасанов Руслан (Київ / Україна). Публічний конфлікт: постмодерна природа, інструменти діагноситики та механізми вирішення. Практикум. 14 березня 2025, 16.30-18.30.

11. Недюха Микола (Київ / Україна). Архетипні засади повоєнного розвитку України. Лекція з елементами евристичної бесіди. 11 квітня 2025, 16.00-18.30.

12. Плахтій Тарас (Львів / Україна), Покровський Михайло (Іспанія). Методика динамічних мереж та її застосування в проєктній діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Практикум 25 квітня 2025, 16.30-18.30.

13. Мельник Павло, Ладуренко Костянтин (Луцьк, Київ / Україна). «Критичне мислення» – від гасла до реальності. Досягнення, помилки, наслідки – невідворотність та неочікуваність на фактичному досвіді історичного періоду 2004-2024. Лекція з елементами евристичної бесіди. 16 травня 2025, 16.30-18.30.

14. Омельяненко Віталій, Омельяненко Олена (Суми / Україна). Архетипи в інноваційних екосистемах: роль культурних моделей у становленні та розвитку локальних і глобальних політик. Лекція з елементами евристичної бесіди 11 червня 2025, 16.30-18.30.