Вебінар «Особливості виконання проєктів з мобільності під час війни та додаткові можливості підтримки працівників та студентів університетів»

Шановна спільното Еразмус+!

В межах допомоги Україні, Європейська Комісія надала можливість гнучкості впровадження проєктів з Міжнародної академічної мобільності КА107 для підтримки працівників та студентів закладів вищої освіти України.

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує всіх, хто має таку можливість, за умови відносної безпеки, взяти участь у вебінарі «Особливості виконання проєктів з мобільності під час війни та додаткові можливості підтримки працівників та студентів університетів», що відбудеться 30 березня 2022 р. Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України (tbc) у співпраці з Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Erasmus Student Network Ukraine (tbc).

Що? Вебінар «Особливості виконання проєктів з мобільності під час війни та додаткові можливості підтримки працівників та студентів університетів».

Коли? 30 березня 2022 р., початок о 18:00 (за Київським часом).

Де? Онлайн на платформі Zoom.

Реєстрація обов'язковаФорму для реєстрації участі - завантажити тут. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано до 30.03.22 р.

Мова вебінару: українська.

Цільова аудиторія: інституційні координатори Еразмус+, керівники закладів та працівники, відповідальні за міжнародну співпрацю закладів вищої освіти України.

У випадку додаткових питань, просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, k.zhdanova@ukr.netoffice@erasmusplus.org.ua.

Ви матимете можливість поділитись досвідом та озвучити виклики і будемо знаходити рішення разом.

До зустрічі онлайн! 

Віримо в Україну в кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!