Вебінари Clarivate Analytics

Вебінари українською Web of Science

7 квітня

Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути.

Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.
Реєстрація: (оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3KTamwt
- 16:15–17:15: https://bit.ly/33cT5Op

12 квітня

Тема: EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу.

Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.
Реєстрація: (оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3qdj2Gb
- 16:15–17:15: https://bit.ly/3wkoN8P

14 квітня

Тема: Авторські профілі науковця.

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.
Реєстрація: (перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/36fp95Q

26 квітня

Тема: Research Smarter: Рішення Clarivate для позиціонування ВНЗ у GRAS рейтингу.

Тези: Нова класифікація для Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) під назвою Shanghai GRAS тепер доступна в InCites Benchmarking & Analytics. Ця нова класифікація заснована на відображенні категорій Web of Science для 54 навчальних предметів відповідно до методології GRAS. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки вашої стратегії підвищення рейтингу університетів.
Реєстрація: (перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3IsKLJ1

28 квітня

Тема: Research Smarter: Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій.

Тези: Управління бібліотечними фондами є постійним але мінливим процесом. Приєднуйтесь до цього вебінару, щоб бути в курсі новин і дізнаватися, як інструменти Web of Science, в тому числі Master Journal List, Journal Citation Reports і InCites, можуть допомогти вам керувати своїми колекціями та визначати найефективніші журнали для вашої установи.
Реєстрація: (перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3InqlkE