ВЕЛИКІ ПОЛЬСЬКІ ФІРМИ ЗАПРОШУЮТЬ НА СТУЖУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Шановні здобувачі вищої освіти!

 

Фонд Leopolis for Future приймає заявки від здобувачів вищої освіти усіх навчальних закладів України, а також тих, хто навчається в Польщі на стажування в польських компаніях. Майбутнє стажування повинно максимально відповідати майбутньому фаху кандидата.

 

Фонд працює з 2014 року. Розпочав свою діяльність з наміром щороку організовувати професійну практику для українських здобувачів вищої освіти, які під час свого перебування зможуть познайомитися з роботою найкращих польських підприємств та інституцій. За цей час стажування пройшли 160 студентів.

 

Leopolis for Future – ініціатива, покликана підтримувати Україну за участі польських підприємців та менеджерів. Зокрема, представники польського бізнесу хочуть передати свої знання та досвід українським здобувачам вищої освіти.

Які умови?

Учасникам програми стажування оплачується проїзд у дві сторони та надаються кишенькові гроші – не менше мінімальної зарплати в Польщі. Стажування стартують 30 липня і триватимуть від 01 до 03 місяців.

Серед компаній, які беруть участь в проєкті є Blue Media, CRIDO, KPMG Poland, DIVERSE, LPP, Grupa Alumetal. Стажування проходять в різних містах Польщі та різних сферах – в міжнародних проєктах, ІТ, комунікації, експорту, культурних проєктах, фінансах.

Більше інформації про стажування – на сайті Leopolis for Future.