ВЕРЕСНЕВА СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ВІД CLARIVATE

Запрошуємо науково-педагогічних працівників на вересневу серію цікавих безкоштовних вебінарів «Clarivate науковцям»

Шановні керівники інститутів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники!

Інформуємо Вас про те, що фахівцями компанії Clarivates із 7 по 9 вересня 2021 року ‑ в двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex будуть проведені безкоштовні вебінари із таких актуальних тем:

  • «Нові дані, метрики та інтерфейс у JournalCitationReports» (7.09.2021 р.);
  • «Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote» (8.09.2021 р.);
  • «Нові та старі можливості WebofScienceCoreCollection» (9.09.2021 р.).

Всі учасники вебінарів, які відвідали 90% основного часу, мають можливість отримати електронний іменний сертифікат упродовж трьох робочих днів по закінченню кожного вебінару.

Анонсовано такі тези до тем вебінарів та лінки на реєстрацію:

Вебінар 7 вересня 2021 року
Тема: Нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports.

Анонсовано тези: 30 червня 2021 оновився Journal Citation Reports: аналітичний інструмент на основі даних Web of Science Core Collection в якому можна детально проаналізувати видання для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). На повторі липневого вебінару розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: 

10:15–11:15   https://bit.ly/3iEPMod
16:15–17:15   https://bit.ly/2VKJQkP

Вебінар 8 вересня 2021 року
Тема: Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote.

Анонсовано тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3iETkXO
16:15–17:15   https://bit.ly/3lSfHeh

Вебінар 9 вересня 2021 року.
Тема: Нові та старі можливості Web of Science Core Collection.

Анонсовано тези: Часто у школі перший твір вересня був «Як я провів літо». За аналогією перший вебінар нового навчального року буде про класичні і нові, зокрема ті що з’явилися літом функції Web of Science Core Collection. Які можливості у даної бази для науковця, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які теми виносити на семінарські заняття та колоквіуми? Які теми курсових можуть бути? З чого починати роботу над курсовими роботами? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Чи варто боятися індексу Гірша і про що говорить цитованість публікації. Окремо про нові функції, що з’явилися останнім часом. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3iEoU7R
16:15–17:15   https://bit.ly/3jNua8z

На всі анонсовані вебінари реєстрацію відкрито, тому необхідно перейти за посиланням, натиснути Register, заповнити анкету; важливо поділитися інформацією з колегами.

За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно не раніше ніж за 5–10 хвилин до відповідного вебінару. Потрібно врахувати, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів.

Записи вебінарів українською мовою можна переглянути на youtube каналі: 
https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Сайт компанії: clarivate.com.

Iнформація українською мовою: clarivate.ua

Джерело інформації:електронна розсилка компанії Clarivate(news@mail.discover.clarivate.com).