VI МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО В РЕСПУБЛІЦІ ПОЛЬЩА

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у VIМіжнародній конференції «Цифрова економіка таінформаційне суспільство», яка відбудеться 9-10 квітня 2024 р. в Сілезькій академії (Akademia Śląska), вул. Рольна, 43, Катовіце, Республіка Польща (Akademia Śląska).

Робочі мови конференції: польська, англійська, українська.

Міжнародна наукова конференції організована Сілезькою академією спільно з Азербайджанським державним економічним університетом, Академією прикладних наук – Вищою школою управління і адміністрації в Ополє, Бердянським державним педагогічним університетом, Братиславським університетом економіки і менеджменту, Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку, Дослідницьким центром ради жінок-дослідниць UNEC, Інститутом дослідження просторового розвитку, Інститутом професійної освіти Національної академії педагогічних наук України, Люблянською школою бізнесу, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут»,  Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка.

До участі в конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, докторанти, фахівці з інноваційних та інформаційних технологій в розвитку різних сфер сучасного суспільства.

Учасники конференції будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та у секціях, а також взяти участь в дискусіях.

Секції конференції:

Секція 1. Становлення інформаційного суспільства: соціальні та гуманітарні аспекти.

Секція 2. Освітні та психологічні питання розвитку інформаційного суспільства.

Секція 3. Сучасні проблеми розвитку цифрової економіки.

Секція 4. Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в епоху інформатизації суспільства.

Секція 5. Вивчення взаємозв’язків між штучним інтелектом та суспільством: узгодження

та суперечності.

Секція 6. Здобуття освіти для «зеленого» та цифрового переходу.

Секція 7. Професійний розвиток педагогів в умовах цифрової трансформації суспільства

За результатами роботи конференції буде опубліковано в червні 2024 р. електронні версії двох різних колективних монографій. Колективним монографіям буде присвоєно ISBN та DOI. Після перевірки на відсутність плагіату колективні монографії будуть оприлюднені на сайті Сілезької академії – https://cutt.ly/GK2etlw

Більш детальна інформація – в інформаційних листах до оголошення.

ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО

DIGITAL ECONOMY AND DIGITAL SOCIETY