ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «СОЦІЄТАЛЬНА ДИНАМІКА ТРАВМИ: ЧИ РОБИТЬ СИЛЬНІШИМ ТЕ, ЩО НЕ ВБИВАЄ?»

Запрошуємо 19 січня 2024 року з 16:00 до 17.30 на відкриту гостьову лекцію «Соцієтальна динаміка травми: чи робить сильнішим те, що не вбиває?».

Лектор: Олена Суший, доктор наук з державного управління, доцент, головний науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України; запрошений дослідник Університету Матея Бела, Словаччина.

Співорганізатори: Українська школа архетипіки; Університет менеджменту освіти НАПН України; Інститут соціальної та політичної психології НАПН України; Асоціація політичних психологів України.

Лекція орієнтована передусім на викладачів, магістрантів та аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас вона буде корисною для наукових та науково-педагогічних працівників та загалом усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її перемоги у війні з російською федерацією та розкриття потенціалу повоєнної відбудови.

Під час лекції учасники обговорять травму як багатовимірний феномен масової свідомості і соціального життя. Як «місце», де перетинаються минуле, теперішнє і майбутнє. Також авторка запропонує бачення соцієтальної динаміки травми, що викарбовується в обрисах групової ідентичності, соціальних установок та цінностей, інституційних утворень і практик, та опановується спільнотою, котра визначає сенс свого буття як нація і держава.

Це вже буде четверта відкрита лекція із серії лекцій представників Української школи архетипіки (УША), які заплановано провести у 2023-2024 роках. Ініціатива проведення відкритих лекцій належить УША, зокрема її лідеру Едуарду Афоніну - доктору соціологічних наук, професору, а також кафедрі публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», зокрема Ії Дегтярьовій - доктору наук з державного управління, професору.

Бажаючі можуть ознайомитися з публікаціями Олени Суший:

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM за посиланням: http://www.graf21.org.ua/usarch20240119/

Бажаючі отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і Паризького центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписом професорів М. Маффесолі і Е. Афоніна, мають зареєструватися до початку заходу за покликанням:  https://docs.google.com/forms/d/15HEZpIgF6nCTmwPb08k9lJbn7t_BkWS5PrREM-0qRoQ/edit