ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ФОРМУВАННЯ ЦИФРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ВІДКРИТОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»

21–22 червня 2022 року відбудеться

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

Мета конференції – об’єднати зусилля науковців, практиків, державних і громадських діячів у напрямі вирішення актуальних проблем формування цифрового освітнього середовища та професійного розвитку фахівців в умовах відкритого університету післядипломної освіти в часи цифровізації суспільства, розглянути аспекти ефективної організації діяльності керівників та педагогів в умовах цифрового освітнього середовища.

Співорганізатори: Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Рівненський обласний інститут післядипломної освіти, ДЗВО «Університет менеджменту освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти, Кафедра відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій

Реєстрація для участі у конференції:

Запрошуємо керівників закладів освіти; наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів освіти; докторантів; аспірантів взяти участь у пленарному засіданні (21 червня 2022 р. з 15:00  до 17:00, онлайн) та майстер-класах (22 червня 2022 р. з 14:00 до 19:00, онлайн).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ