ВІДКРИЙ ЄВРОПУ ЗАВДЯКИ ЕРАЗМУС+

Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас долучитися до вебінару «Відкрий Європу завдяки Еразмус+», який відбудеться 29 березня 2023 року на онлайн-платформі Zoom о 18:00 (за Києвом).

Мета вебінару – допомогти Вам отримати якомога більше яскравих моментів в житті, які надає Європейський союз у рамках програми Еразмус+.

На Вас чекає інформація про:

  • Програму Еразмус+ та можливості молодіжних обмінів у рамках програми;
  • Особистий досвід участі у молодіжних обмінах за програмою Еразмус+;
  • Лайфхаки успішної аплікаційної заявки;

Спікерки заходу:

Катерина Жданова – менеджерка індивідуальних можливостей Національного Еразмус+ офісу в Україні;

Софія Муравйова та Анжеліка-Марія Гресс – посолки європейської молоді в Україні, учасниці молодіжного обміну від Erasmus+ “My vote”, який проходив у Данії з 05 по 16 грудня 2022 року;

Анастасія Нардєд – посолка європейської молоді в Україні, учасниця молодіжного обміну від Erasmus+ "YOUTH-LED Community Peacebuilding", який проходив у Польші з 24 лютого по 04 березня 2023 року;

Софія Король – посолка європейської молоді в Україні, учасниця двох молодіжних обмінів від Erasmus+ "Career tools" та "Infographic for youth", які проходили у Румунії та Вірменії  в червні і вересні 2022 року.

 

Більше інформації про Послів європейської молоді: http://surl.li/frzzp

 

Щоб долучитися до події необхідно зареєструватися за посиланням http://surl.li/frmlv

Після реєстрації Вам обов’язково на пошту прийде підтвердження та посилання на захід, до 12:00 22 березня (пишіть у Telegram – @manuylova_yulia).