ВИКЛАДАЧАМ ПРОПОНУЮТЬ ПРОЙТИ КУРСИ З ПІДВИЩЕННЯ ЗНАНЬ В ІТ-СФЕРІ

Microsoft, Certiport та «Формула» пропонують 1500 педагогам пройти три безкоштовні онлайн-курси з підвищення рівня знань у сфері інформаційних технологій.

Участь у курсах можуть узяти як шкільні вчителі, так і викладачі закладів вищої освіти.

Курси триватимуть протягом березня-квітня в онлайн-форматі.

Після завершення навчання учасники зможуть скласти іспити у змішаному форматі та отримати міжнародні сертифікати.

Для участі необхідно заповнити анкету відповідної програми за посиланнями нижче.

Microsoft Certified Educator (MCE) – програма, що висвітлює дієві стратегії професійного розвитку педагогів і надає ефективні інструменти для інтеграції інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес.

Програма містить навчальні матеріали, зокрема курс Microsoft 21st Century Learning Design (21CLD) із близько 7 годинами самостійного навчання, практичні тести CertPREP та іспит MCE. Матеріали доступні українською та англійською мовами. Передаватимуть матеріали учасникам у порядку отримання заяв.

Доступ до курсу та іспитів відкритий 500 учасникам. Реєстрація.

Microsoft Office Specialist (MOS) – програма, яка розвиває навички роботи з Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook). Завдяки ній ви зможете підвищити та практично оцінити свій професійний рівень.

Програма містить навчальні матеріали, зокрема курс LearnKey MOS із 18 – 26 годинами самостійного навчання (залежно від іспиту), практичні тести CertPREP та іспити MOS. Матеріали та іспит доступні англійською.

Доступ до курсу відкритий 500 учасникам, до іспитів – 250 кандидатам. Реєстрація.

Microsoft Certified Fundamentals (MCF) – комплекс програм для тих, хто бажає підвищити рівень знань у галузях штучного інтелекту, науки про дані та хмарних обчислень.

Навчатися та оцінити знання ви зможете за курсом LearnKey Microsoft Fundamentals із 18 – 25 годинами самостійного навчання (залежно від іспиту), практичні тести CertPREP та іспити MCF. Матеріали та іспит доступні англійською.

Доступ до курсу відкритий 500 учасникам, до іспитів – 250 кандидатам. Реєстрація.

 

Джерело: https://osvita.ua/news/91684/