ВИЩА ОСВІТА В ПЛАНІ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: МЕТОДОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ

Шановні колеги!

Раді Вам повідомити, що Інститут вищої освіти НАПН України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні та Національними експертами з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ запрошує взяти участь у круглому столі «Вища освіта в Плані відновлення України: методологічний аспект»,що відбудеться 18 серпня 2022 року, 11.00 - 13.30.

Формат: змішаний,в Інституті вищої освіти НАПН України, м. Київ, вул. Бастіонна, 9 - для доповідачів,

Круглий стіл буде проведено на платформі ZOOM за посиланням (Meeting ID: 884 8980 7104; Passcode: 272799) - для учасників.

До дискусії запрошено представників закладів вищої освіти та проєктів Еразмус+, Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства кваліфікацій, Національної академії педагогічних наук України.

Програма за посиланням

Шановні колеги, запрошуємо до участі!