Вітаємо Дмитра Івановича Стецюка з ювілеєм!

Шановний Дмитре Івановичу!

У день Вашого прекрасного ювілею прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату та колег Університету.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця, почуття високого обов'язку за доручену справу, творчого неспокою, турботи про людей, зробили вагомий внесок у справу збереження та зміцнення матеріально-технічної бази Університету, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу колег та слухачів.

У цей день зичимо Вам, шановний Дмитре Івановичу, міцного здоров'я, добробуту, довгих і світлих років життя та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!