ВІТАЄМО Сазонову Ольгу Іванівну з ювілеєм!

13 травня 2022 року завідувачу складом Сазоновій Ользі Іванівні виповнюється 60 років

Шановна Ольго Іванівно!

У день Вашого 60-річчя прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату та колег Університету.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця,  відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу адміністрації та колег Університету.

У цей день зичимо Вам, шановна Ольго Іванівно, міцного здоров'я, добробуту, довгих і світлих років життя та миру в Україні.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас і Ваших рідних, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

З глибокою повагою
Ректор                                                                                                                     Микола КИРИЧЕНКО