Вітаємо Спіріна Олега Михайловича з днем народження!

Шановний Олеже Михайловичу!

У день Вашого дня народження прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату та колег Університету.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця, почуття високого обов'язку за доручену справу, творчого неспокою, турботи про людей, зробили вагомий внесок у справу розвитку цифровізації науки та освіти Університету, плідну наукову діяльність, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу колег та слухачів.

У день Вашого 55-річчя зичимо Вам, шановний Олеже Михайловичу, міцного здоров'я, добробуту, довгих і світлих років життя та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!