Вітаємо Супруна В’ячеслава Васильовича з ювілеєм!

21 травня 2022 року професору кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти Супруну В’ячеславу Васильовичу виповнюється 60 років.

Шановний В’ячеславе Васильовичу!

У день Вашого 60-річчя прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату та колег Університету

Ваш професіоналізм і наполеглива праця, почуття творчого неспокою,  відданість роботі забезпечили Вам повагу адміністрації, колег Університету,  слухачів та керівників професійно-технічних навчальних закладів України.

У цей день зичимо Вам, шановний В’ячеславе Васильовичу, міцного здоров'я, добробуту, довгих років життя та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України та миру в Україні.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас і Ваших рідних, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

З глибокою повагою
Ректор                                                                                                              Микола КИРИЧЕНКО