Вітаємо з Днем народження Тамару Михайлівну Сорочан!

3 вересня народилася Тамара Михайлівна Сорочан,
директор Центрального інституту післядипломної освіти,
професор, доктор педагогічних наук

Шановна Тамаро Михайліно!

У день Вашого Дня народження прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату та колег Університету.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця, почуття творчого неспокою,  невгамовна енергія, відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу адміністрації, колег, слухачів та керівників закладів післядипломної освіти України.

У цей день зичимо Вам, шановна Тамаро Михайлівно, міцного здоров'я, добробуту, довгих і світлих років життя та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

З глибокою повагою

Ректор                                                                                                                          Микола Кириченко