Вітаємо з ювілеєм Снісаренко Ольгу Степанівну

Шановна Ольга Степанівна !

27 квітня 2022 року доценту відділу наукової роботи Снісаренко Ользі Степанівні виповнюється 70 років

У день Вашого славного ювілею прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату та колег Університету.

Ваш професіоналізм і наполеглива праця, почуття творчого неспокою,  відданість роботі забезпечили Вам повагу колег та адміністрації Університету.

У цей день зичимо Вам, шановна Ольго Сергіївно, міцного здоров'я Вам та Вашим рідним, добробуту, довгих років життя та миру в Україні.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас і Ваших рідних, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

З глибокою повагою

Ректор                                                                                                                   Микола КИРИЧЕНКО