ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ТАМАРУ МИХАЙЛІВНУ СОРОЧАН!

03 ВЕРЕСНЯ ВІДЗНАЧАЄ ЮВІЛЕЙНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

ДИРЕКТОР ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

 СОРОЧАН ТАМАРА МИХАЙЛІВНА

Колектив ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з великою шаною та повагою вітає з 65-річчям від Дня народження директора,    доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України ТАМАРУ МИХАЙЛІВНУ СОРОЧАН! 

Глибокоповажна Тамаро Михайлівно!

   Ми цінуємо Вас як талановитого керівника-лідера, вченого, андрагога й загалом багатогранну особистість, у якій гармонійно  поєдналися енергія та мудрість, вимогливість і людяність, відданість справі й свобода творчості, високі цінності патріота та  професіонала. Ваш внесок у розвиток інституту неоціненний. Своїм професіоналізмом, досвідом і відкритим серцем Ви відкрили  шлях у науку й професійне зростання значній когорті молоді, аспірантів, педагогів. Ваш досвід надихає, на ньому вчаться.

У святковий день Вашого ювілею зичимо Вам невичерпної енергії та оптимізму для нових звершень і творчих здобутків. Хай Ваша життєва стежина повниться щастям і здоров’ям на многії літа, а кожен новий день дарує яскраві миттєвості та приємні події, теплі зустрічі й душевне спілкування. Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив. Хай завжди з Вами буде підтримка рідних, друзів, колег, однодумців і додає сил та натхнення в усіх справах і прагненнях на благо розвитку післядипломної освіти, перемоги на освітньому фронті. 

Радості Вам, добра і благополуччя під мирним небом переможної, незалежної України!