ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДОКТОРА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА ПУХОВСЬКУ ЛЮДМИЛУ ПРОКОПІВНУ

Ювілей - це не просто свято,

Це здобутки всіх років в житті,

То ж хай у Вас їх буде ще багато,

Щоб здійснилися задуми всі!

Вельмишановна Людмило Прокопівно!

Науково-педагогічний колектив ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України з великою шаною та повагою вітає Вас із 75 - річним ювілеєм!

Професіонал своєї справи, поважний науковець, талановитий педагог, людина невпинного життєвого оптимізму: пишаємося тим, що маємо можливість спільно з Вами розвивати науку, реалізовувати креативні ідеї та втілювати актуальні напрацювання. Радіємо Вашим здобуткам та досягненням, цінуємо надійність та дружні відносини у колективі. Ваша відповідальність, працелюбність, відданість улюбленій справі, мудрість та оптимізм викликають велику повагу з боку колег, співробітників та слухачів. Ми всі захоплюємося Вашою особистістю і вважаємо Вас однією із найвидатніших та найталановитіших українських педагогів-компаративістів сучасності, а Ваш внесок у розвиток порівняльної педагогіки в Україні – неоціненним.

Під керівництвом Людмили Пуховської захищено 14 кандидатських дисертацій з проблем професійної підготовки фахівців, зокрема, наукових і науково-педагогічних кадрів у світовому та європейському освітньо-наукових просторах. Наукова школа Людмили Пуховської «Компаративісти-дослідники» включає науковців і викладачів вітчизняних університетів (Херсонський, Ніжинський, Уманський, Мукачівський, Миколаївський), наукових співробітників Інститутів НАПН України, а також викладачів університетів зарубіжних країн.

За наукові здобутки і професіоналізм Людмила Пуховська нагороджена відзнаками: «Відмінник освіти», Почесна Грамота Кабінету Міністрів України, знак «Ушинський К.Д.», медаль «Григорій Сковорода», дипломами НАПН України. Державний стипендіат «Видатним діячам науки» (2021-2023).

Глибокоповажна Людмило Прокопівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та життєвих сил, натхнення для нових амбітних проєктів і починань. Нехай Ваше серце зігрівається любов’ю та турботою близьких. Хай вдома панують мир та затишок, а на життєвому шляху зустрічаються добрі люди, які допомагатимуть реалізовувати плани та втілювати мрії!

Нехай Господь береже Вас і дарує многії і благії літа!

З глибокою повагою та шаною колектив ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, ректор Микола Кириченко.