ВІТАННЯ ПРОРЕКТОРА ІННИ ОТАМАСЬ З ДНЯМ НАРОДЖЕННЯ

Шановна Інно Григорівно!

Прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання з Днем народження від Ректорату та колег Університету.

Ваша наполеглива праця, почуття високого обов'язку за доручену справу, творчого неспокою, турботи про людей, зробили вагомий внесок у справу удосконалення наукової діяльності в Університеті, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу та визнання.

У цей святковий день зичимо Вам, шановна Інно Григорівно, міцного здоров'я, добробуту, довгих і світлих років життя, мирного неба над головою та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.

Нехай Божа опіка, віра, надія й любов завжди крокують поруч, а доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

З глибокою повагою ректорат та
колектив ДЗВО «Університету менеджменту освіти»