Вітання з Днем працівників освіти

Шановні колеги, дорогі друзі!

В дні початку золотої осені від ректорату та від себе особисто щиро вітаю працівників Університету з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша професія – одна із найблагородніших серед інших, адже кожен, хто обрав колись для себе педагогічну стежину, водночас, взяв на себе і велику відповідальність.

Маємо почесну місію – у цей нелегкий час для нашої держави, зробити особистий внесок у розвиток України як молодої європейської держави, передавати набутий досвід підростаючому поколінню, радіти за їхні успіхи та перемоги, власним прикладом доводячи добре відому аксіому – знання керують світом. Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи. Дякую вам за відданість професії, мудрість і терпіння, за чуйне ставлення до здобувачів вищої освіти, готовність не тільки вчити, а й вчитися, постійно освоюючи нові наукові горизонти.

Бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної життєвої енергії та добра , благополуччя та нових педагогічних звершень! Нехай ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!

З професійним святом!

З глибокою повагою

Ректор                                                                                                      Микола Кириченко